עורך דין פלילי באבן יהודה

גם כשאנחנו נמצאים בבית בגלל מגבלות התנועה אנחנו רואים התרחשויות שונות שמסתבכות ומידרדרות לפלילים, גם של אנשים נורמטיביים שמגיעי למעצר. האירועים האחרונים מספקים לנו שפע של הזדמנויות להבין למה עורך דין פלילי אבן יהודה הוא איש המקצוע הרלוונטי לכל כך הרבה אנשים שמוצאים עצמם בחקירה או במעצר. חשוב לומר שלא תמיד זה חייב להסתיים בהליכים משפטיים כאשר פונים לייעוץ ולייצוג מוקדם ככל האפשר.

 

{}

הזמנה לחקירה

הרבה יותר מאשר בעבר, אנשים מוזמנים לחקירה על אירועים שהם חשבו לנורמטיביים וחוקיים, אבל מתברר שלא. זה קורה בגלל פרסום או שיתוף פוסטים וציוצים במדיה החברתית ובגלל טשטוש הגבולות לפעמים שבין המותר לאסור במה שמותר לעשות כשרוצים לעקוף את בית המשפט. נוצר הרושם שקלות השימוש והשיתוף במדיה החברתית מבטלת כל חוק שנוגע להסתה, למשל, ולכן אנשים מופתעים לגלות שהם מוזהרים רשמית על ידי המשטרה.

ייצוג חשוב כשנעצרים או מוזמנים לחקירה

הדוגמה של המדיה החברתית נועדה רק כדי להבהיר כמה קל היום לקבל הזמנה לחקירה, אבל ברור שאפילו השתתפות בהפגנה או צפייה מהצד עלולות לסבך אתכם גם במעצר. אירועי הקיץ מזמנים אין ספור מקרים כאלה ולכן חשוב להתייעץ עם עורך דין לפני שמדברים עם המשטרה ומפלילים את עצמכם. עורך דין פלילי אבן יהודה שמקבל טלפון כזה מעצור או מוזמן לחקירה מתדרך אתכם מיד על הזכויות שלכם ובודק את חומר הראיות נגדכם. כך שאי אפשר להפליל אתכם.

עורך דין פלילי באבן יהודה

תדרוך על ידי עורך דין פלילי

זה נשמע מוכר לכם מסדרות טלוויזיה אבל האמת היא ששוטרים יעשו כל מה שצריך כדי לבסס את התיק נגדכם או לגרום לכם לקשור את עצמכם למקרה שהם חוקרים. חובה להבין שהם לא לטובתכם ולכן אין סיבה להפליל את עצמכם על ידי נפילה בתרגילי חקירה שיקשו עליכם להיחלץ מכתב אישום. כדי להבין בדיוק מה יש למשטרה נגדכם, עליכם להבין קודם מהן הזכויות שלכם בחקירה. לא תמיד מותר למשטרה לשאול אתכם על נושאים מסוימים שאינם קשורים אליכם, למשל.

החרמת טלפון

לפי חוק אסור לחטט בטלפון של אף אחד ללא צו ולכן כל תרגיל חקירה כזה, לדוגמה, עלול לסבך אתכם מבלי שתוכלו לחזור בכם. זה נשמע חוקי לכאורה אבל כבר ראינו בכמה חקירות שבית המשפט מגביל את המשטרה במקרים כאלה ועליכם לדעת את זכויותיכם. עורך דין פלילי הוא היחיד שיכול לומר לכם באמת אם יש משהו בחומרים נגדכם ולכן התקשרו כמה שיותר מוקדם בתהליך כדי שלא להגיע למצב שבו מוגש כתב אישום שיסתיים רק בהסדר טיעון לרעתכם.

בחירת עורך דין פלילי באבן יהודה

יש הרבה עורכי דין פליליים אבל הם לא מוכרים לאנשים רגילים שלא מסתבכים בדרך כלל. לכן, מובן למה קשה למצוא אחד אם מעולם לא הגעתם למצב שבו נזקקתם לשירותיו. בחירה בעורך דין באבן יהודה כזה נעשית קודם כל על פי המלצה של מכר, אם יש לכם כזה, או שפשוט תבדקו שמות באינטרנט ואת הפעילות שלו לפי תיקים שייצג בהם. אפשר לצמצם את החיפוש למקרים דומים ולפי אזור, כדי להקל עליכם לקבל ייצוג ממי שבאמת מתמצא בתיק כמו שלכם.

עדכון הלקוחות

עורך דין פלילי באבן יהודה דואג לעדכן את הלקוחות שלו על כל הליך שננקט בעניינם, כך שהם יכולים להחליט בכל שלב כיצד להורות לו לנהוג בתיק שלהם. אתם צריכים לקבל את מלוא המידע שאתם זקוקים לו כדי להחליט, כולל הסיכויים שלכם לקבל עסקת טיעון או שחרור מכתב האישום עוד לפני כן, בעזרת שימוע שהוא זכות שמגיעה לכולם. סביר להניח שאינכם מודעים לכל הזכויות שלכם ולדקויות החוק ולכן זכרו שידע שנרכש בתכניות טלוויזיה אינו לימודי משפטים.

ייצוג עצמי מוביל להסתבכות

לפעמים נדמה לאנשים שאם זה משהו קטן כמו פוסט בפייסבוק או אפילו הפרעה לשוטר שעיכב אתכם בגלל מסיכה זה מספיק קטן לטיפול עצמי. חשוב מאוד לא להעדיף ייצוג עצמי כדי לא להסתבך במהירות מבלי שתוכלו להבין אפילו למה. זכרו שכל רישום משטרתי הופך לרישום פלילי אם אתם מגיעים למשפט אפילו על הסעיף הכי קל, וזיכוי הוא נדיר מאוד. גם במקרה כזה נחוץ הליך ארוך וממושך לחלץ אתכם מרישום במאגר המשטרה ומחיקת הנתונים, מה שישפיע על עתידכם והסיכוי שלכם לקבל עבודה.

השפעת העבר הפלילי

אם יש משהו שאנשים לא מבינים הוא שאפילו על תאונות דרכים שבהן נגרמו פציעות יש רישום פלילי במקרה של הרשעה. כל רישום כזה מכתים את העבר והעתיד שלכם ומונע מכם ויזה לארצות מסוימות או קבלה לעבודה במשרדים ממשלתיים, בנקים ומוסדות פיננסיים ועוד. בתקופה שבה קשה למצוא עבודה זה בהחלט לא שיקול שכדאי להקל בו ראש.

להשתחרר מהעבר

עורך דין פלילי באבן יהודה יכול לעזור לכם לא רק לסיים הליכים נגדכם כמה שיותר מוקדם וללא משפט או הרשעה, אלא גם לנקות אתכם שנים אחר כך. רבים אינם יודעים שיש רישום במאגר המשטרתי שאינו נמחק בקלות ולכן יש להגיש בקשה לטפל בכך בזמן ולנמק כראוי.

 

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram

מוזמן לשתף

צור קשר - השאירו פרטים

משרדים להשכרה

פותחים עסק או חברה? מרחיבים את הפעילות הקיימת ומחפשים משרד חדש להשכיר? בפוסט הבא נציין בפניכם את כל מה שצריך לדעת על משרדים להשכרה. ראשית

עורך דין פלילי בחריש

גם כשאנחנו נמצאים בבית בגלל מגבלות התנועה אנחנו רואים התרחשויות שונות שמסתבכות ומידרדרות לפלילים, גם של אנשים נורמטיביים שמגיעי למעצר. האירועים האחרונים מספקים לנו שפע

עורך דין פלילי בעומר

גם כשאנחנו נמצאים בבית בגלל מגבלות התנועה אנחנו רואים התרחשויות שונות שמסתבכות ומידרדרות לפלילים, גם של אנשים נורמטיביים שמגיעי למעצר. האירועים האחרונים מספקים לנו שפע

עורך דין פלילי בתל-אביב

גם כשאנחנו נמצאים בבית בגלל מגבלות התנועה אנחנו רואים התרחשויות שונות שמסתבכות ומידרדרות לפלילים, גם של אנשים נורמטיביים שמגיעי למעצר. האירועים האחרונים מספקים לנו שפע

התקשרו עכשיו